fbpx

Zyre me QIRA në qendër te kinemaja “ABC”

 • €420
ne Qender, ,

Zyre me QIRA në qendër te kinemaja “ABC”

ne Qender, ,
 • €420

Overview

 • Zyre
 • Lloji i Pronës
 • 80

Përshkrimi

Zyre me QIRA në qendër te kinemaja “ABC”

Zyre | Qender | 80m² | Kati 2 | 420euro

Zyra është në katin e 2, ka sipërfaqe prej 80m² me këtë renditje:
-3 Njësi pune,
-Kuzhinë,
-Banjo
-Depo dhe
-2 Ballkone

Nxemje qëndrore me Termokos

Detajet

Përditsuar më October 28, 2020 at 11:08 am
 • Çmimi: €420
 • Madhësia e pronës: 80 m²
 • Lloji i Pronës: Zyre
 • Prona statuti: Me qera
 • Adresa ne Qender
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Omega Real Estate

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Omega Real Estate
 • Omega Real Estate