fbpx

Zyre me QIRA në qendër afër sheshit

 • €400
në qendër afër sheshit, ,

Zyre me QIRA në qendër afër sheshit

në qendër afër sheshit, ,
 • €400

Overview

 • Zyre
 • Lloji i Pronës
 • 75

Përshkrimi

Zyre me QIRA në qendër afër sheshit Zyre | QIRA | Qendër | 75m² | 400euro Zyra është në katin e 1, ka sipërfaqe prej 75m² me këtë renditje: -3 Njësi pune -Banjo dhe -2 Ballkone

Detajet

Përditsuar më November 12, 2020 at 11:22 am
 • Çmimi: €400
 • Madhësia e pronës: 75 m²
 • Lloji i Pronës: Zyre
 • Prona statuti: Me qera
 • Adresa në qendër afër sheshit
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Omega Real Estate

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Omega Real Estate
 • Omega Real Estate