fbpx

Zyre me qira në Dardani

 • €500
Të zgjedhura Me qera
përballë shtatores së Bill Clinton, ,
 • Zyre
 • Lloji i Pronës
 • 1
 • Banjo
 • 65
Të zgjedhura

Zyre me qira në Dardani

përballë shtatores së Bill Clinton, ,
 • €500

Overview

 • Zyre
 • Lloji i Pronës
 • 1
 • Banjo
 • 65

Përshkrimi

përballë shtatores së Bill Clinton, në rrugen kryesore me pamje në dy anët, me 65 m2, kati 2, kushte shumë të mira për pune, me sistem të alarmit dhe kamerav si dhe klimatizim, po ashtu ka sistem të ngrohëjes me termokos, parking të mjaftushem me roje 24h, është e mobiluar si dhe ka këtë renditje:

2 Hapsira të punës të mëdha kuzhinë banjo depo

Detajet

Përditsuar më October 22, 2020 at 9:23 am
 • Çmimi: €500
 • Madhësia e pronës: 65 m²
 • Banjo: 1
 • Lloji i Pronës: Zyre
 • Prona statuti: Me qera
 • Adresa përballë shtatores së Bill Clinton
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Monopol Patundshmeri

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Monopol Patundshmeri
 • Monopol Patundshmeri