fbpx

Villa Ekskluzive 250m2

 • €220,000
Të zgjedhura Ne shitje
në Brezovicë në kompleksin “NIC”, ,
 • Villa
 • Lloji i Pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 3
 • Banjot
 • 250
Të zgjedhura

Villa Ekskluzive 250m2

në Brezovicë në kompleksin “NIC”, ,
 • €220,000

Overview

 • Villa
 • Lloji i Pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 3
 • Banjot
 • 250

Përshkrimi

Villa gjendet në Brezovicë në kompleksin “NIC” dhe ndodhet në 4 ari truall me çasje buzë lumit. Villa gëzonë ndërtim arkitektunik luksoz dhe stil modern. Villa ka intimitetin e saj, por njëkohësisht ju do të keni mundësi të shijoni poashtu edhe ambientet natyrore që përmban ky Kompleks. Villa është e pozicionuar në ambient të qetë, atraktiv, e të rrethuar me Malet e Sharrit dhe rrjedhës së lumit të mrekullueshëm. Villla ka një investim mjaftë të lartë duke përfshirë keramikat dhe parketin cilësorë, gjithashtu posedon kamin me sistemin e ngrohjes të ndërlidhur nën dysheme. Villa ka këtë renditje: -Kati përdhesë: |1 Sallon |1 Dhomë të fjetjes |1 Kuzhinë |1 Banjo |1 Garazhë -Kati i 1-rë: | 1 Sallon | 1 Kuzhinë me tryezari | 1 Banjo | 1 Terasë -Kati I dytë: |2 Dhoma të fjetjes (secila ka ballkon) |1 Banjo

Detajet

Përditsuar më November 10, 2020 at 3:17 pm
 • Çmimi: €220,000
 • Madhësia e pronës: 250 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjot: 3
 • Lloji i Pronës: Villa
 • Prona statuti: Ne shitje
 • Adresa në Brezovicë në kompleksin “NIC”
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 38357
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Pro RealEstate

Pyesni për këtë pronë

Shpallje të ngjashme

Compare listings

Compare
Pro RealEstate
 • Pro RealEstate