fbpx

Shtëpi me QIRA në Veternik afër Eulex

 • Me marreveshje
Të zgjedhura Me qera
në Veternik afër Eulex, ,
 • Shtëpi
 • Lloji i Pronës
 • 6
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjot
 • 340
Të zgjedhura

Shtëpi me QIRA në Veternik afër Eulex

në Veternik afër Eulex, ,
 • Me marreveshje

Overview

 • Shtëpi
 • Lloji i Pronës
 • 6
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjot
 • 340

Përshkrimi

Shtëpia ka sipërfaqe të banimit prej 340m² të përbërë nga Përdhesa dhe Kati i parë me këtë renditje: Kati i parë: -Dhomë dite me kuzhinë -Dhomë gjumi -Banjo -Pjesa utilitare për larje/tharje. Kati i dytë: -5 Dhoma të gjumit (njëra me banjo të integruar) -Banjo të përbashkët -Tarasë prej 40m² dhe -Ballkon Shtëpia ka dhe garazhën si dhe oborr prej 3ari.

Detajet

Përditsuar më October 22, 2020 at 9:20 am
 • Çmimi: Me marreveshje
 • Madhësia e pronës: 340 m²
 • Dhoma gjumi: 6
 • Banjot: 2
 • Lloji i Pronës: Shtëpi
 • Prona statuti: Me qera
 • Adresa në Veternik afër Eulex
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Omega Real Estate

Pyesni për këtë pronë

Shpallje të ngjashme

Compare listings

Compare
Omega Real Estate
 • Omega Real Estate