fbpx

Shtëpi me qira në lagjen Marigona Residence

 • €900
Të zgjedhura Me qera
në lagjen Marigona Residence, ,
 • Shtëpi
 • Lloji i Pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 3
 • Banjot
 • 174
Të zgjedhura

Shtëpi me qira në lagjen Marigona Residence

në lagjen Marigona Residence, ,
 • €900

Overview

 • Shtëpi
 • Lloji i Pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 3
 • Banjot
 • 174

Përshkrimi

Shtëpia gjendet në lagjen Marigona Residence, gjendet në fund të lagjes. Shtëpia ka 174m2, ngrohje qëndrore me rrymë dhe ka gjithësejtë 2 kate. Shtëpia ka këtë renditje: – Kati i përdhesë: | 1 Dhomë ndenje | 1 Kuzhinë me tryezari | 1 Koridor | 1 Depo -Kati i I-rë: | 3 Dhoma gjumi (1 master bedroom) | 1 Ballkon | 2 Banjo (njëra në dhomë gjumi)

Detajet

Përditsuar më October 22, 2020 at 9:10 am
 • Çmimi: €900
 • Madhësia e pronës: 174 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjot: 3
 • Lloji i Pronës: Shtëpi
 • Prona statuti: Me qera
 • Adresa në lagjen Marigona Residence
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
TOPIA Real Estate
 • TOPIA Real Estate

Pyesni për këtë pronë

Shpallje të ngjashme

Compare listings

Compare
TOPIA Real Estate
 • TOPIA Real Estate