fbpx

Shtëpi 202m² me QIRA në Lagjen NIC

 • €1,500
Të zgjedhura Me qera
në Lagjen NIC, ,
 • Shtëpi
 • Lloji i Pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 3
 • Banjot
 • 1
 • Garazh
 • 202
Të zgjedhura

Shtëpi 202m² me QIRA në Lagjen NIC

në Lagjen NIC, ,
 • €1,500

Overview

 • Shtëpi
 • Lloji i Pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 3
 • Banjot
 • 1
 • Garazh
 • 202

Përshkrimi

Shtëpija gjendet në Lagjen NIC në Çagllavicë. Shtëpija ndodhet në 4 Ari truall, ka 2 kate, oborrin dhe garazhën. Shtëpija është tërësisht e renovuar, e mobiluar me mobilje moderne dhe posedon ngrohje me rrymë. Shtëpija ka këtë renditje: Kati përdhesë: 1 Sallon 1 Kuzhinë me Tryezari 1 Banjo 1 Terrasë 1 Garazhë Kati i 1-rë: 3 Dhoma të fjetjes (njëra me banjo) 2 Banjo 2 Ballkona

Detajet

Përditsuar më October 22, 2020 at 9:19 am
 • Çmimi: €1,500
 • Madhësia e pronës: 202 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjot: 3
 • Garazh: 1
 • Lloji i Pronës: Shtëpi
 • Prona statuti: Me qera
 • Adresa në Lagjen NIC
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Pro RealEstate

Pyesni për këtë pronë

Shpallje të ngjashme

Compare listings

Compare
Pro RealEstate
 • Pro RealEstate