fbpx

Shtëpi 196m2 me QIRA në Marigona Residence

 • €900
Të zgjedhura Me qera
në Marigona Residence, ,
 • Shtëpi
 • Lloji i Pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 3
 • Banjot
 • 196
Të zgjedhura

Shtëpi 196m2 me QIRA në Marigona Residence

në Marigona Residence, ,
 • €900

Overview

 • Shtëpi
 • Lloji i Pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 3
 • Banjot
 • 196

Përshkrimi

Shtëpija gjendet në Marigona Residence, lagje e cila ofron standarde të larta, kushte shumë të mira për banim pasi posedon qendrën tregtare, fusha sportive, kënde të lojërave për fëmijë, shkollë etj. Shtëpia ka gjithsej dy kate dhe është tërësisht e mobiluar.
Shtëpija ka këtë renditje:
-Kati përdhesë:
1 Sallon
1 Kuzhinë me tryezari
1 WC
-Kati I 1-rë:
3 Dhoma të fjetjes (njëra master bedroom)
2 Banjo
1 Ballkon

Detajet

Përditsuar më October 22, 2020 at 9:19 am
 • Çmimi: €900
 • Madhësia e pronës: 196 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjot: 3
 • Lloji i Pronës: Shtëpi
 • Prona statuti: Me qera
 • Adresa në Marigona Residence
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Pro RealEstate

Pyesni për këtë pronë

Shpallje të ngjashme

Compare listings

Compare
Pro RealEstate
 • Pro RealEstate