fbpx

Shitet toka me sipërfaqe 2.6 hektar te Prishtina e Re (afër Pallatit të Drejtësisë)

 • €15
Të zgjedhura Ne shitje
Prishtina e Re (afër Pallatit të Drejtësisë), ,
 • Land
 • Lloji i Pronës
 • 2.6
Të zgjedhura

Shitet toka me sipërfaqe 2.6 hektar te Prishtina e Re (afër Pallatit të Drejtësisë)

Prishtina e Re (afër Pallatit të Drejtësisë), ,
 • €15

Overview

 • Land
 • Lloji i Pronës
 • 2.6

Përshkrimi

Toka sipas planit rregullativ është parapar për ndërtim të lartë me koeficient 4 Hapësira ku ndodhet toka është zonë e administruar ,është e rregulluar me infrastrukturë : •Rrymë •Ujë, •Kanalizim •Si dhe ka çasje të menjëhershme në rrugënkryesore

Detajet

Përditsuar më October 22, 2020 at 9:33 am
 • Çmimi: €15
 • Madhësia e pronës: 2.6 m²
 • Lloji i Pronës: Land
 • Prona statuti: Ne shitje
 • Adresa Prishtina e Re (afër Pallatit të Drejtësisë)
 • Zip/Postal Code 10000
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
A.P Holding

Pyesni për këtë pronë

Shpallje të ngjashme

Compare listings

Compare
A.P Holding
 • A.P Holding