fbpx

SHITET Shtëpia në Lagjen e Spitalit

 • €450,000
Të zgjedhura Ne shitje
në Lagjen e Spitalit, ,
 • Shtëpi
 • Lloji i Pronës
 • 4
 • Dhoma gjumi
 • 450
Të zgjedhura

SHITET Shtëpia në Lagjen e Spitalit

në Lagjen e Spitalit, ,
 • €450,000

Overview

 • Shtëpi
 • Lloji i Pronës
 • 4
 • Dhoma gjumi
 • 450

Përshkrimi

Rr. Muharrem Fejza, me 450m2, 4 ari truall, lokal me 70m2, me kushte shumë të mira banimi eshte e mobiluar ne teresi si dhe ka këtë renditje:

KATI I
Lokal me 70m2

KATI II
1 dhomë gjumi
dhomë e dites me kuzhine
2 ballkona

KATI III
3 dhoma gjumi
ballkon

Detajet

Përditsuar më October 22, 2020 at 9:24 am
 • Çmimi: €450,000
 • Madhësia e pronës: 450 m²
 • Dhoma gjumi: 4
 • Lloji i Pronës: Shtëpi
 • Prona statuti: Ne shitje
 • Adresa në Lagjen e Spitalit
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Monopol Patundshmeri

Pyesni për këtë pronë

Shpallje të ngjashme

Compare listings

Compare
Monopol Patundshmeri
 • Monopol Patundshmeri