fbpx

Shitet-Lokali 106.32m2 +Terase 17.95m2

 • Me marrëveshje
Të zgjedhura Ne shitje
Rr:Dimtrie Tucovic, ,
 • Zyre
 • Lloji i Pronës
 • 106.32
Të zgjedhura

Shitet-Lokali 106.32m2 +Terase 17.95m2

Rr:Dimtrie Tucovic, ,
 • Me marrëveshje

Overview

 • Zyre
 • Lloji i Pronës
 • 106.32

Përshkrimi

Shitet: Lokali Kuadratur: 106.32 m2 Kati:Përdhesë Adresa: Rr:Dimtrie Tucovic Lokali posedon dhe terase Lokali është me dokumentacion në rregullë dhe i pranuar teknikisht.

Detajet

Përditsuar më October 22, 2020 at 9:00 am
 • Çmimi: Me marrëveshje
 • Madhësia e pronës: 106.32 m²
 • Lloji i Pronës: Zyre
 • Prona statuti: Ne shitje
 • Adresa Rr:Dimtrie Tucovic
 • Zip/Postal Code 70000
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
A.P LINA
 • A.P LINA