fbpx

Shitet banesë në lagjen e Muhaxherve

 • €1,100
Të zgjedhura Ne shitje
në lagjen Muhaxherve në Kompleksin afaristo - banesor "Kulla e Zotnis", ,
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 74
Të zgjedhura

Shitet banesë në lagjen e Muhaxherve

në lagjen Muhaxherve në Kompleksin afaristo - banesor "Kulla e Zotnis", ,
 • €1,100

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 74

Përshkrimi

Ofron për SHITJE Banesën në lagjen Muhaxherve në Kompleksin afaristo – banesor “Kulla e Zotnis” me arkitekturë moderne dhe me pamje fantastike nga rruga kryesore e qytetit. Banesa gjindet në katin e 9-të dhe është në madhësi prej. 74 m2. Përbëhet prej: -Sallon me kuzhinë -Dy dhoma gjumi -Banjo -Depo -Terracë Çmimi: 1100m2 I diskutueshëm

Detajet

Përditsuar më October 22, 2020 at 9:20 am
 • Çmimi: €1,100
 • Madhësia e pronës: 74 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Ne shitje
 • Adresa në lagjen Muhaxherve në Kompleksin afaristo - banesor "Kulla e Zotnis"
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Trading Patundshmeri

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Trading Patundshmeri
 • Trading Patundshmeri