fbpx

Shitet banesë Luxury në Pejton-Lakrishtë

 • Me marreveshje
Të zgjedhura Ne shitje
në Pejton-Lakrishtë, tek "Nartel Center", ,
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 98.7
Të zgjedhura

Shitet banesë Luxury në Pejton-Lakrishtë

në Pejton-Lakrishtë, tek "Nartel Center", ,
 • Me marreveshje

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 98.7

Përshkrimi

Banesë Luxury 98.7 m² në Pejton-Lakrishtë, tek “Nartel Center” – Prishtinë. – 98.7 m²
– Sallon me kuzhinë, 2 dhomë gjumi – Kati 7 i banimit

Këtë banesë të re të rregulluar me shije dhe me përkushtim të detajishëm, ngjyra moderne, si dhe e furnizuar me pajisje të cilësisë së lartë, përmasat e saj prej 98.7 m² të ndarë në 2 (dy) dhomë gjumi dhe 1 (një) banjo, e bëjnë edhe më të përshtatshme për jetesë të rehatshme për një familje.
__
Banesa ndahet në:
– Sallon me kuzhinë
– 2 dhomë gjumi
– Banjo – Korridor
– Ballkon
– Depo
Tiparët:
– Dysheme me parket të llojit bung
– Banjo me sanitari e pllaka shume cilësore
– Sistem qëndror të fshesës elektrike
– Lokacion shumë të mirë në Qëndër të Prishtinës .

Detajet

Përditsuar më October 23, 2020 at 1:32 pm
 • Çmimi: Me marreveshje
 • Madhësia e pronës: 98.7 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Ne shitje
 • Adresa në Pejton-Lakrishtë, tek "Nartel Center"
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Trading Patundshmeri

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Trading Patundshmeri
 • Trading Patundshmeri