fbpx

Shitet banesa 90m² në Kalabri kompleksi “Riera” përballë Spitalit Amerikan

 • €67,500
Të zgjedhura Ne shitje
kompleksi "Riera" përballë Spitalit Amerikan, ,
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjot
 • 90
Të zgjedhura

Shitet banesa 90m² në Kalabri kompleksi “Riera” përballë Spitalit Amerikan

kompleksi "Riera" përballë Spitalit Amerikan, ,
 • €67,500

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjot
 • 90

Përshkrimi

Banesa është në lagjen Kalabria, ndertim i “LESNA” perballë “Spitalit Amerikan”, banesa eshte ne katin e 8(nuk është kati i fundit)2 lifta, ka siperfaqe prej 90m2 me këtë renditje: Dhomë dite Kuzhinë 2 Dhoma te gjumit Banjo Wc dhe Ballkon

Detajet

Përditsuar më October 22, 2020 at 9:21 am
 • Çmimi: €67,500
 • Madhësia e pronës: 90 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjot: 2
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Ne shitje
 • Adresa kompleksi "Riera" përballë Spitalit Amerikan
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Omega Real Estate

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Omega Real Estate
 • Omega Real Estate