fbpx

Shitet Banesa 126.5m2

 • Me marreveshje
Të zgjedhura Ne shitje
Rr.Emin Duraku, ,
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjot
 • 126.5
 • 2020
 • Year Built
Të zgjedhura

Shitet Banesa 126.5m2

Rr.Emin Duraku, ,
 • Me marreveshje

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjot
 • 126.5
 • 2020
 • Year Built

Përshkrimi

Gjendët në njërën nga zonat më të pershtatshme për banim.
Ka hapsira të gjelbëruara park dhe kënd të lojrave për fëmijët.
Është e ndërtuar profesionalisht dhe me kualitet sa më të lart.
Ka mirmbajtje të rregullt.
Ka parkingje të mjaftueshme për secilin banor.
Siguria është në nivelin më të lart me sigurim,alarm dhe kamera 24orë.
Thjesht një vend perfekt për ju dhe familjen tuaj.
Organizimi:Sallon+Kuzhinë,Banjo&WC,3dhoma,Depo,Teras

Detajet

Përditsuar më October 22, 2020 at 9:00 am
 • Çmimi: Me marreveshje
 • Madhësia e pronës: 126.5 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjot: 2
 • Year Built: 2020
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Ne shitje
 • Adresa Rr.Emin Duraku
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 70000
 • Vendi Kosovë

Karakteristikat

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
A.P ARTI
 • A.P ARTI