fbpx

Penthouse me QIRA në Pejton në objektin e “Nartel”

 • Me marrveshje
Të zgjedhura Me qera
në Pejton, ,
 • Penthouse
 • Lloji i Pronës
 • 4
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjot
 • 1
 • Garazh
 • 274
Të zgjedhura

Penthouse me QIRA në Pejton në objektin e “Nartel”

në Pejton, ,
 • Me marrveshje

Overview

 • Penthouse
 • Lloji i Pronës
 • 4
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjot
 • 1
 • Garazh
 • 274

Përshkrimi

Penthouse | 274m² | 4+1 | 74m² Tarasë | QIRA Banesa është në katin e 17, ka sipërfaqe prej 274m² prej të cilave 200m² banim dhe 74m² tarasë me këtë renditje: -Dhomë dite -Kuzhinë të veçantë -4 Dhoma gjumi (Njëra me banjo dhe garderobë të integruar) -2 Banjo të përbashkëta dhe -Garazhë *Banesa lëshohet për banim (mobilohet nga pronari) ose për zyre në gjendjen në të cilën shihet në foto. Çmimi i qirasë sipas marrëveshjes.

Detajet

Përditsuar më October 22, 2020 at 11:19 am
 • Çmimi: Me marrveshje
 • Madhësia e pronës: 274 m²
 • Dhoma gjumi: 4
 • Banjot: 2
 • Garazh: 1
 • Lloji i Pronës: Penthouse
 • Prona statuti: Me qera
 • Adresa në Pejton
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Omega Real Estate

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Omega Real Estate
 • Omega Real Estate