fbpx

Penthouse me 5 dhoma gjumi në shitje në Mati 1 – KAWA Group

 • €300,000
Të zgjedhura Ne shitje
, ,
 • Penthouse
 • Lloji i Pronës
 • 5
 • Dhoma gjumi
 • 3
 • Banjot
 • 165
Të zgjedhura

Penthouse me 5 dhoma gjumi në shitje në Mati 1 – KAWA Group

, ,
 • €300,000

Overview

 • Penthouse
 • Lloji i Pronës
 • 5
 • Dhoma gjumi
 • 3
 • Banjot
 • 165

Përshkrimi

Banesa gjendet në lagjen Mati 1, në objektin e ndërtuar nga kompania e ndërtimit KAWA Group, kompleksi Hyjnesha, në rrugën C, te rrethi që lidh Rrugën C me Rr. Muharrem Fejza dhe rrugën e Matiqanit. Banesa ka mundësi zgjedhje të sanitarisë, dyerve etj. Banesa ka gjithsej 165m2 banim si dhe 238m2 terasë, ka ngrohje qëndrore me Rrymë, oxhak si dhe është në katin e VII-të. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 5 Dhoma gjumi (1 master bedroom) | 1 Kuzhinë me tryezari | 3 Banjo (njëra në dhomë gjumi) | 1 WC

Detajet

Përditsuar më October 22, 2020 at 9:29 am
 • Çmimi: €300,000
 • Madhësia e pronës: 165 m²
 • Dhoma gjumi: 5
 • Banjot: 3
 • Lloji i Pronës: Penthouse
 • Prona statuti: Ne shitje

Adresa

 • Zip/Postal Code 10000
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
TOPIA Real Estate
 • TOPIA Real Estate

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
TOPIA Real Estate
 • TOPIA Real Estate