fbpx

Penthouse 134m2 + 100m2 në #SHITJE te Mati 1-Prishtinë

 • €210,000
Të zgjedhura Ne shitje
, ,
 • Penthouse
 • Lloji i Pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjot
 • 134
Të zgjedhura

Penthouse 134m2 + 100m2 në #SHITJE te Mati 1-Prishtinë

, ,
 • €210,000

Overview

 • Penthouse
 • Lloji i Pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjot
 • 134

Përshkrimi

Penthouse gjendet te Mati 1 në kompleskin “Arseko”, dhe ka qasje direkte nga rruga A, rruga B dhe Rruga C. Penthouse gjendet në katin e 10-të me pamje të hapur dhe ndriçim të lartë në të gjitha anët. Penthouse ka një investim modern, ku I gjithë enterieri është i punuar me përpikëri, duke filluar nga materialet e deri tek ngjyrat të cilat janë kombinuar me një shije të veçantë.

*Në çmim është e përfshirë edhe garazha

Banesa ka këtë renditje:

|1 Sallon
|1 Kuzhinë me tryezari
|3 Dhoma të fjetjes (1-ra me banjo)
|2 Banjo
|1 Terrasë (100m2)

Detajet

Përditsuar më October 22, 2020 at 9:31 am
 • Çmimi: €210,000
 • Madhësia e pronës: 134 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjot: 2
 • Lloji i Pronës: Penthouse
 • Prona statuti: Ne shitje

Adresa

 • Zip/Postal Code 10000
 • Vendi Kosovë

Karakteristikat

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Pro RealEstate

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Pro RealEstate
 • Pro RealEstate