fbpx

Penthouse 120m2 + 108m2 në SHITJE te Rruga B

 • €1,100
Të zgjedhura Me qera
në Rrugë B, ,
 • Penthouse
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjot
 • 228
Të zgjedhura

Penthouse 120m2 + 108m2 në SHITJE te Rruga B

në Rrugë B, ,
 • €1,100

Overview

 • Penthouse
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjot
 • 228

Përshkrimi

Penthouse ka fletë poseduese dhe gjendet në Rrugë B, në kompleksin “Partner & Dervisholli” në katin e 9-të me ndriqim të lartë natyrale dhe me pamje nga të gjitha anët. Penthouse ka një investim modern, ngrohje qëndrore me termokos, lift (me qip e cila mundëson qasje private në katin në tërësi). Penthouse ndodhet në një prej pozicioneve më të kërkuara për momentin.

* Në çmim është e përfshirë edhe garazha.

Banesa ka këtë renditje:

1 Sallon
1 Kuzhinë me tryezari
2 Dhoma të fjetjes
2 Banjo
211 Terrasë (108m2)

Detajet

Përditsuar më November 2, 2020 at 9:52 am
 • Çmimi: €1,100
 • Madhësia e pronës: 228 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjot: 2
 • Lloji i Pronës: Penthouse
 • Prona statuti: Me qera
 • Adresa në Rrugë B
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Pro RealEstate

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Pro RealEstate
 • Pro RealEstate