fbpx

Ofrohet PËR Shitje Villë – Bërnicë

 • €430,000
Bërnicë, ,
 • Villa
 • Lloji i Pronës
 • 5
 • Dhoma gjumi
 • 4
 • Banjot
 • 250

Ofrohet PËR Shitje Villë – Bërnicë

Bërnicë, ,
 • €430,000

Overview

 • Villa
 • Lloji i Pronës
 • 5
 • Dhoma gjumi
 • 4
 • Banjot
 • 250

Përshkrimi

Ofrohet PËR Shitje Villë fantastike në pjesen më të mirë në Bërnicë
250m²│14.8 Ari│ 5 Dhoma gjumi│4 Banjo

Në një zonë periferike të Prishtinës ofrohet për shitje kjo villë shumë e këndshme me arkitekturë të veçantë me sipërfaqe toke prej 14.8 Ari dhe sipërfaqe ndërtimi rreth 250m2.

Villa është e pozicionuar në mënyrë të shkëlqyeshme duke ofruar pamje të mrrekullueshme të papenguar dhe pa ndërtime përreth duke e bërë një villë fantastike për të pushuar, duke shijuar bukuritë natyrore dhe ajrin e pastër.

Hapësirat e kësaj ville janë të ndara në dy kate:
Në katin e parë ndodhet një sallon me oxhak dhe kuzhinë, prej nga mund të dilni në një terasë të madhe të mbuluar dhe në “Glasshouse”, 2 dhoma gjumi, 1 banjo, 1 wc, 1 dhomë e ngrohjes dhe 1 depo.
Në katin e dytë ndodhet një sallon me kamin, 1 dhomë gjumi e madhe me banjo dhe garderobë, 1 dhomë gjumi për fëmijë dhe 1 wc.

E gjithë villa ofrohet e mobiluar, me oxhak funksional, kuzhinë me të gjitha pajisjet, sistem qëndror të ngrohjes me pelet dhe rrymë, ujë 24h, sistem alarmi, gjenerator, roleta të brendshme dhe rrjeta kundër insekteve.

I gjithë oborri është i gjelbëruar me mbi 100 drunj frutor dhe dekorativ, fontanë e ndërtuar me gurë natyral, garazhë e jashtme me dyer automatike dhe rrethojë prej guri duke ju dhënë kështu siguri të mjaftueshme. Villa në bazë tëpamjes dhe organizimit që ka, mund të shëndrrohet edhe ne #restaurante.

Është një rast i shkëlqyer për të gjithë ata që duan komoditetin dhe jetesën larg zhurmës apo edhe për të zhvilluar binznes!

Për pagese mund t’i pranojmi edhe dy Banesa në Prishtinë në rast se janë ndërtim i mirë.

Detajet

Përditsuar më November 11, 2020 at 10:58 am
 • Çmimi: €430,000
 • Madhësia e pronës: 250 m²
 • Dhoma gjumi: 5
 • Banjot: 4
 • Lloji i Pronës: Villa
 • Prona statuti: Ne shitje
 • Adresa Bërnicë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Kompas Patundshmëri

Pyesni për këtë pronë

Shpallje të ngjashme

Compare listings

Compare
Kompas Patundshmëri
 • Kompas Patundshmëri