fbpx

Ofrohet PËR SHITJE Banesë 4+1 në afërsi të Kolegjit “Rezonanca” në Veternik

 • €156,000
Të zgjedhura Ne shitje
Kolegji "Rezonca" Veternik, ,
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 4
 • Dhoma gjumi
 • 1.5
 • Banjot
Të zgjedhura

Ofrohet PËR SHITJE Banesë 4+1 në afërsi të Kolegjit “Rezonanca” në Veternik

Kolegji "Rezonca" Veternik, ,
 • €156,000

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 4
 • Dhoma gjumi
 • 1.5
 • Banjot

Përshkrimi

E ndërtuar dhe finalizuar kohë më parë në një nga zonat më të preferuara për jetesë, tek kolegji “Rezonca” në Veternik, ndodhet kjo banesë e bukur, me orgaizim shumë funksional, sistem zvicrran i të jetuarit, 3 katë banim dhe vetëm tri (3) banesa në hyrje, siguri e lartë, parking të garantuar, qetësi dhe afër me të gjitha shërbimet e nevojshme për një jetë sa më komode. •Përfshinë siperfaqe bruto prej 148.5 m², e organizuar në Sallon me kuzhinë, 4 Dhoma gjumi, 1 Banjo, 1 Wc, 1 Ballkon, 1 Depo .•Kjo banesë veçohet për nga cilësia e ndërtimit, zona përreth e zhvilluar, e vendosur në një zonë ku për-rreth këti objekti ndodhet lagje e banueshme vetë më shtëpia dhe nuk lejohet ndërtim i lartë, 3 banesa në hyrje, monitorim me kamera, izolim të lartë, dritare me 3 xhama, dyer të blinduara enak të sjellura nga Zvicrra, gjelbrim dhe detaje tjera që mbesin për ti parë! •Çmimi: 156’000 € (I negocueshëm)

Detajet

Përditsuar më October 22, 2020 at 9:33 am
 • Çmimi: €156,000
 • Dhoma gjumi: 4
 • Banjot: 1.5
 • Garage Size: 1
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Ne shitje
 • Adresa Kolegji "Rezonca" Veternik
 • Zip/Postal Code 10000
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Kompas Patundshmëri

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Kompas Patundshmëri
 • Kompas Patundshmëri