fbpx

Ofrohet PËR SHITJE Banesë 3+1

 • €115,000
Të zgjedhura Ne shitje
në lagjen Prishtina e Re, ,
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjot
 • 127
Të zgjedhura

Ofrohet PËR SHITJE Banesë 3+1

në lagjen Prishtina e Re, ,
 • €115,000

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjot
 • 127

Përshkrimi

Ofrohet PËR SHITJE Banesë moderne 3+1 në objektin “Linda Premium Rezidencë” në lagjen Prishtina e Re

127m²│3 Dhoma gjumi│2 Banjo | Kati 5-të

Në njeren prej hyrjeve të finalizuara tani në lagjen Prishtina e Re, kompleksi “Linda Premium Rezidence” jemi duke e ofruar për shitje këtë banesë moderne, me pamje të hapurë, organizim fantastik, parking të shumtë, park për banorë, sistem smart home i cili përfshinë dritat, roletat, bojlerin, nxemjen, siguresen kyresore të rrymes.

Përfshinë siperfaqe prej 127 m2, të organizuara në Qëndrim ditorë së bashku me kuzhinë, tri (3) dhoma gjumi (njëra nga to me banjo), 1 Banjo familjare, 1 Depo, 1 Wc dhe 1 Ballkon.

Ndër tjerash kjo banesë posedon fasad të jashtme ventiluese, dritare me 3 xhama, roleta të jashtme me motor, fshisë qendrore, 6 banesa në katë, 2 Ashensorë dhe shumë përparsi tjera.

Detajet

Përditsuar më October 23, 2020 at 1:28 pm
 • Çmimi: €115,000
 • Madhësia e pronës: 127 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjot: 2
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Ne shitje
 • Adresa në lagjen Prishtina e Re
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Kompas Patundshmëri

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Kompas Patundshmëri
 • Kompas Patundshmëri