fbpx

Ofrohet PËR SHITJE Banesë 2+1

 • €97,000
Të zgjedhura Ne shitje
në Lakrishte tek rrethrrotullimi në Bulevardin Bill Clinton., ,
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjot
 • 90
Të zgjedhura

Ofrohet PËR SHITJE Banesë 2+1

në Lakrishte tek rrethrrotullimi në Bulevardin Bill Clinton., ,
 • €97,000

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjot
 • 90

Përshkrimi

Ofrohet PËR #SHITJE Banesë 2+1 në kuadër të objektit më të ri “Dukagjini Residence” në Lakrishte tek rrethrrotullimi në Bulevardin Bill Clinton. 90m²│2 Dhoma gjumi│Kati 10 Banesa e tipit B1 përfshinë sipërfaqe prej 90m² dhe përbëhet nga 1 Qëndrim ditor me kuzhinë, 2 Dhoma gjumi, 1 Banjo,1 WC dhe 1 Ballkon. Pamja e banesës është në drejtim të lagjes Dardania, karakterizohet me planimetri shumë të mirë, qëndrim ditor të hapur, me dritare të mëdha, duke ofruar kështu ndriqim maksimal, ballkonet përveq rrethojë metali do të ketë të montuar edhe panelle rrëshqitëse për mbyllje fizike jo-termike. Objekti do të jetë i organizuar si një lloj hoteli, ku në hollin hyrës do të ketë Recepsion dhe një kënd mikpritjeje për banorë dhe miq. Në katin përdhes do të jetë një Hipermarket dhe 3 katet e para do të jenë të destinuara për afarizëm me hyrje të ndarë nga banimi duke ofruar kështu një komoditet të lartë brenda kompleksit.

Detajet

Përditsuar më October 22, 2020 at 9:12 am
 • Çmimi: €97,000
 • Madhësia e pronës: 90 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjot: 2
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Ne shitje
 • Adresa në Lakrishte tek rrethrrotullimi në Bulevardin Bill Clinton.
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Kompas Patundshmëri

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Kompas Patundshmëri
 • Kompas Patundshmëri