fbpx

Ofrohet për SHITJE Banesë 2+1 në lagjen Ulpiana

 • €77,500
në lagjen Ulpiana në Prishtinë, ,
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 58

Ofrohet për SHITJE Banesë 2+1 në lagjen Ulpiana

në lagjen Ulpiana në Prishtinë, ,
 • €77,500

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 58

Përshkrimi

58m² | 2 Dhoma gjumi | Banjo | Kati 5

Në katin e pestë (5) të një objekti ndërtim i vjetër në afërsi me “Fontanen” në Ulpianë gjindet kjo banesë e këndshme dhe funksionale, e renovuar në detaje dhe me shumë ndriçim.

Përfshinë 58m² (netto) dhe përbëhet nga dy (2) dhoma gjumi orientuar në jug-lindje, një dhomë dite me kuzhinë, banjo, koridor dhe ballkon.

Është e renovuar tërsisht nga pronari, duke përfshirë instalimet e ujit, ngrohjes dhe rrymës, dyer kualitative të brendshme dhe derë të blinduar të hyrjes, dyer dhe dritare të jashtme plastike me rolete kualitative me xham dyshtresor, dysheme laminat, nxemje qëndrore nga Termokos, parking të shumtë dhe perparësi tjera.

E veçanta e kësaj banese ështe pozita, me qasje të shpejtë në këmbë në të gjitha institucionet shkollore/universitare, shëndetësore, parqet, qendrën dhe të gjitha komoditetet tjera të nevojshme për një jetë sa më të mirë. E vetmia munges e kësaj banesa momentalisht është Ashensori.

Detajet

Përditsuar më October 22, 2020 at 10:27 am
 • Çmimi: €77,500
 • Madhësia e pronës: 58 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Ne shitje
 • Adresa në lagjen Ulpiana në Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Kompas Patundshmëri

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Kompas Patundshmëri
 • Kompas Patundshmëri