fbpx

Ofrohet PËR SHITJE Banesë 2+1

 • €75,000
Të zgjedhura Ne shitje
në lagjen "Arbëria", ,
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjot
 • 80
Të zgjedhura

Ofrohet PËR SHITJE Banesë 2+1

në lagjen "Arbëria", ,
 • €75,000

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjot
 • 80

Përshkrimi

Banesë 2+1 në front me “Meridian” në lagjen Arbëria

80m²│2 Dhoma gjumi│Banjo│Kati 6-tëE ndërtuar kohë më parë në lagjen “Arbëria” nga kompania e njohur “Tregtia”, në front me marketin “Meridian” jemi duke e ofruar për shitje këtë banesë komode, e përshtatshme për familjet mesatare, me pamje të hapur, ambient i qetë për banim, parking të shumtë, qasje të lehtë, afer të gjitha komoditeteve.

Banesa përfshinë 80 m², e shpërndarë në Qëndrim ditorë së bashku me kuzhinë, dy dhoma gjumi, 1 banjo, 1 wc, 1 depo dhe 1 ballkon.

Vlenë të ceket së banesa është në gjendje shumë të mirë, është e leshuar më qira, shitet në gjendjen që shihet, ka organizim fantastik, ambient i rehatshem për banim, si pjes e marrveshjes mund ta konsiderojm ndonje banesë me një dhomë gjumi në ndonjë lagje tjetër në rastë së i përmbush kërkesat tona.

Detajet

Përditsuar më October 22, 2020 at 9:12 am
 • Çmimi: €75,000
 • Madhësia e pronës: 80 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjot: 2
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Ne shitje
 • Adresa në lagjen "Arbëria"
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Kompas Patundshmëri

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Kompas Patundshmëri
 • Kompas Patundshmëri