fbpx

Ofrohet PËR SHITJE Banesë 1+1

 • €52,000
në Rrugën C, lagjja Mati 1, ,
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 55

Ofrohet PËR SHITJE Banesë 1+1

në Rrugën C, lagjja Mati 1, ,
 • €52,000

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 55

Përshkrimi

Ofrohet PËR SHITJE Banesë 1+1 e mobiluar në Rrugën C, lagjja Mati 1 tek Kompleksi “Tregtia” në Prishtinë.

55m²│Dhomë gjumi│Banjo│Kati 2

E ndërtuar kohë më parë nga kompania “Tregtia” në lagjen Mati 1, në rrugën kryesore siq njihet “Rruga C”, pamje të hapur dhe te papenguar, organizim fantastik, e mobiluar me shije, e lëshuar me qira dhe si e tillë ofrohet për shltje pa munguar asgje!

Përfshinë sipërfaqe neto 55m² e shpërndarë në 1 Qëndrim ditorë me kuzhinë, 1 Dhomë gjumi, 1 Banjo dhe 1 Ballkon.

Banesa ndër tjerash ka cilësi të mirë ndërtimi, mobilie cilësore, e përshtatshme për qiftet e reja apo edhe për investim sepsë është e leshuar me qira që një kohë nga ne, kati shumë i përshtatshem, ashensorë funksional, parking të shumtë, qasje direkte në rrugën C dhe shumë përparsi tjera.

Detajet

Përditsuar më October 22, 2020 at 11:28 am
 • Çmimi: €52,000
 • Madhësia e pronës: 55 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Ne shitje
 • Adresa në Rrugën C, lagjja Mati 1
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Kompas Patundshmëri

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Kompas Patundshmëri
 • Kompas Patundshmëri