fbpx

Ofrohet për SHITJE Banesa

 • €42,000
Të zgjedhura Ne shitje
Model Sllovenia, Fushë Kosovë, ,
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 1
 • Garazh
 • 70
Të zgjedhura

Ofrohet për SHITJE Banesa

Model Sllovenia, Fushë Kosovë, ,
 • €42,000

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 1
 • Garazh
 • 70

Përshkrimi

Banesa në shitje Model Sllovenia, Fushë Kosovë – Prishtinë. E mobiluar komplet, e pa banuar asnjehere arkitekturë moderne, e pështatshme për banim ,ambient komod dhe shumë i qetë,pamje dhe ndriqim, lidhje te mira me gjithë qytetin, ka dy dhoma gjumi, sallonin me kuzhinë, banjo. Renditja | Sallon dhe Kuzhin | Dhome 1 | Dhoma 2 | Koridor | Ballkon | Banjo 1 | WC | Kati | 3 | M2 | 70 m2 Cmimi: 42000Euro (i negociushem) ne cmim eshte e perfshire edhe garazha 22m2.

Detajet

Përditsuar më October 21, 2020 at 10:25 am
 • Çmimi: €42,000
 • Madhësia e pronës: 70 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Garazh: 1
 • Garage Size: 22m2
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Ne shitje
 • Adresa Model Sllovenia, Fushë Kosovë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 12000
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Prishtina Real Estate

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Prishtina Real Estate
 • Prishtina Real Estate