fbpx

Ofrohet PËR QIRA Banesë 2+1

 • €400
Të zgjedhura Me qera
në Rrugën B tek "Royal" në Prishtinë., ,
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 75
Të zgjedhura

Ofrohet PËR QIRA Banesë 2+1

në Rrugën B tek "Royal" në Prishtinë., ,
 • €400

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 75

Përshkrimi

Ofrohet PËR QIRA Banesë 2+1 me Termokos në Rrugën B tek “Royal” në Prishtinë. 75m²│2 Dhoma gjumi│1 Banjo│Kati 1 Kjo banesë e mobiluar kohë më parë, e pozicionuar në katin e parë mbi “Viva Fresh”, e pasiur me nxemje qendrore nga Termokosi, pamje të hapurë, privatësi të lartë, parking të mjaftueshëm dhe afër me të gjitha pjeset më atraktive që ofron Rruga B. Me sipërfaqe prej 75m² përbëhet nga 1 Qëndrim ditorë me Kuzhinë, 2 Dhoma gjumi, Banjo, Depo dhe Ballkon. Mobiluar, kuzhina është e pajisur me të gjitha elementet funksionale dhe me dizajn modern, TV Led, dhomat gjumit të rehatshme dhe me hapësirë të mjaftueshme etj..

Detajet

Përditsuar më October 23, 2020 at 1:29 pm
 • Çmimi: €400
 • Madhësia e pronës: 75 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Me qera
 • Adresa në Rrugën B tek "Royal" në Prishtinë.
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Kompas Patundshmëri

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Kompas Patundshmëri
 • Kompas Patundshmëri