fbpx

Ofrohet PËR QIRA‬ Banesë moderne 2+1

 • €370
në lagjen Mati 1 tek Lin Projekt, ,
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1.5
 • Banjot
 • 93

Ofrohet PËR QIRA‬ Banesë moderne 2+1

në lagjen Mati 1 tek Lin Projekt, ,
 • €370

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1.5
 • Banjot
 • 93

Përshkrimi

Ofrohet PËR ‪‎QIRA‬ Banesë moderne 2+1 në lagjen Mati 1 tek Lin Projekt 93m²│2 Dhoma gjumi│1.5 Banjo│Kati 2-të Nga komplekset e mira që janë ndërtuar në Matin 1 është edhe ky kompleks i cili është ndertuar para 3 vitësh nga Lin Projekt, i pozicionuar në rrugën “Ndue Përlleshi”, vend i qetë për të jetuar, hapësira të mira gjelbruese, parking të shumtë, pamje të hapur, organizim shumë të mirë dhe mobilie cilësore. Ka sipërfaqe prej 93m², e shpërndarë në Dhomë dite me kuzhinë, dy dhoma gjumi, banjo, wc, depo dhe Ballkon. Banesa është në katin e 2-të të këti objekti. Vlenë të theksohet së objekti veçohet për nga cilësia e ndërtimit, hapsirat e mira mes objekteve, pamje të mirë, afër të gjitha institucioneve shkollore, trafikut urban, marketeve, zona për rreth mjaft e qetë, ajrë shumë të paster dhë përparsi tjera.

Detajet

Përditsuar më October 31, 2020 at 6:27 pm
 • Çmimi: €370
 • Madhësia e pronës: 93 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjot: 1.5
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Me qera
 • Adresa në lagjen Mati 1 tek Lin Projekt
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Kompas Patundshmëri

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Kompas Patundshmëri
 • Kompas Patundshmëri