fbpx

Ofrohet PËR ‪‎SHITJE Banesë 2+1

 • €65,000
në Kodren e Diellit tek Famis, ,
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 74

Ofrohet PËR ‪‎SHITJE Banesë 2+1

në Kodren e Diellit tek Famis, ,
 • €65,000

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 74

Përshkrimi

Ofrohet PËR ‪‎SHITJE Banesë 2+1 me Flet Poseduese në Kodren e Diellit tek Famis

74m²│2 Dhoma gjumi│1 Banjo│Kati 5-të

Banesa ndodhet në katin e 5-të të njërit prej blloqeve të ndërtuara nga “Famis”, në lagjen Kodra e Diellit shumë afër banesave të bardha. Pozitë përfekte, pamje të hapur nga Jugu, privatësi të lartë, organizim të mirë, ndriçim të shumtë, ashensorë funksional, pesë banesa në katë dhe përparsi tjera.

Përfshinë sipërfaqe prej 74m² dhe përbëhet nga 1 Dhomë dite me kuzhinë, 2 Dhoma gjumi, 1 Ballkon, 1 Banjo dhe Koridor.

Ndër tjerash kjo banesë ka përparsi tjera si Parking të jashtem të shumtë, vend tejët i qetë për të jetuar, ajr të paster, shkolla fillore “Iliria” dhe “Mileniumi:shumë afer, kopshtet për fëmijë,trafikun urban, marketet, restaurantet dhe përparsi tjera.

Detajet

Përditsuar më October 28, 2020 at 10:29 am
 • Çmimi: €65,000
 • Madhësia e pronës: 74 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Ne shitje
 • Adresa në Kodren e Diellit tek Famis
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Kompas Patundshmëri

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Kompas Patundshmëri
 • Kompas Patundshmëri