fbpx

Ofrohet PËR ‪‎SHITJE‬ Penthouse 4+1

 • €320,000
, ,
 • Penthouse
 • Lloji i Pronës
 • 4
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjot

Ofrohet PËR ‪‎SHITJE‬ Penthouse 4+1

, ,
 • €320,000

Overview

 • Penthouse
 • Lloji i Pronës
 • 4
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjot

Përshkrimi

Ofrohet PËR ‪‎SHITJE‬ Penthouse 4+1 i gatshëm dhe ndërtim shumë cilësor në lagjen “Kalabria” në Prishtinë 254m² banim 461m² Terasë 4 Dhomë Gjumi Në kuadër të një objekti ndërtim i ri ndërtuar nga “Lesna” në lagjen “Kalabria”, në katin e 8-ë ndodhet ky Penthouse shumë i mirë dhe funksionalë, i gatshme për banim, ndërtim cilësor, orientur në Lindje dhe Perendm, dysheme parket, ngrohje qëndrore me rrymë dhe mundësi të vendosjes së kaminit apo kyqjes në Termokos, dritare me 3 xhama dhe me roleta të jashtme alumini, sistem të zërimit sikurse në kinema dhe një terasë gjigante që ju jepe një mundë fantastike për relaks! Përfshin sipërfaqe banimi prej 254m² banim, e shpërndarë në 1 Qëndrim ditor me kuzhinë, 4 Dhomë gjumi, 2 Banjo,1 WC, 1 Lavanderi, Koridor dhe 461m² Terasë. E veçantë tjeter e këti penthousi është pozita, terase shumë e madhe e cila ju jep një pamje madheshtore, ndërtimi cilësore, pamja e papenguar, qasja e shpejtë në rrugën kryesore të Veternikut, afër keni të gjitha shërbimet tjera të nevojshme për të zhvilluar një jetë sa më të mirë. Çmimi: 320,000€ (i negocueshëm)

Detajet

Përditsuar më November 3, 2020 at 9:50 am
 • Çmimi: €320,000
 • Dhoma gjumi: 4
 • Banjot: 2
 • Lloji i Pronës: Penthouse
 • Prona statuti: Ne shitje
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Kompas Patundshmëri

Pyesni për këtë pronë

Shpallje të ngjashme

Compare listings

Compare
Kompas Patundshmëri
 • Kompas Patundshmëri