fbpx

Ofrohet PËR ‪‎QIRA‬ Banesë në objektin “Kulla Muhaxherëve”

 • €350
Të zgjedhura Me qera
te lagjjia e Muhaxherëve, ,
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 53
Të zgjedhura

Ofrohet PËR ‪‎QIRA‬ Banesë në objektin “Kulla Muhaxherëve”

te lagjjia e Muhaxherëve, ,
 • €350

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 53

Përshkrimi

Në njerin prej bjekteve më të mirë në lagjen e Muhaxherëve, tek “Kulla e Muhaxherëve” jemi duke e ofruar për qira këtë banesë shumë të lezetshme, e mobiluar e gjitha me të reja, pamje të mirë nga Lindja, organizim fantastikë, e përshtashme për qiftet e reja, privatësi e lartë, 2 ashensorë, mirëmbajtie e rregullt dhe afër më të gjitha pjesët më atraktive që ofron zona Qendër.

Ka sipërfaqe prej 53m² dhe përbëhet nga 1 Dhomë dite me kuzhinë, dhomë gjumi, Banjo dhe Ballkon. Banesa është në katin e 13-të të këti objekti.

Detajet

Përditsuar më October 22, 2020 at 9:13 am
 • Çmimi: €350
 • Madhësia e pronës: 53 m²
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Me qera
 • Adresa te lagjjia e Muhaxherëve
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Kompas Patundshmëri

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Kompas Patundshmëri
 • Kompas Patundshmëri