fbpx

Ofrohet me Qira zyra në rrugen B, mbi Heb’s

 • €330
Të zgjedhura Me qera
në rrugen B, mbi Heb's, ,
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 1
 • Banjo
 • 85
Të zgjedhura

Ofrohet me Qira zyra në rrugen B, mbi Heb’s

në rrugen B, mbi Heb's, ,
 • €330

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 1
 • Banjo
 • 85

Përshkrimi

Zyra është në katin e 2, ka sipërfaqe prej 85m² me këtë renditje: -3 Njësi pune -Banjo -Tualet dhe -Ballkon

Çmimi i qirasë është 330euro dhe një depozit.

Detajet

Përditsuar më October 22, 2020 at 9:22 am
 • Çmimi: €330
 • Madhësia e pronës: 85 m²
 • Banjo: 1
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Me qera
 • Adresa në rrugen B, mbi Heb's
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Omega Real Estate

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Omega Real Estate
 • Omega Real Estate