fbpx

Ofrohet me Qira Penthouse modern në Arbëri/Dragodan

 • €1,300
Të zgjedhura Me qera
në Arbëri/Dragodan, ,
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 4
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 175
Të zgjedhura

Ofrohet me Qira Penthouse modern në Arbëri/Dragodan

në Arbëri/Dragodan, ,
 • €1,300

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 4
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 175

Përshkrimi

Banesa është në katin e 8, ka sipërfaqe prej 175m² banim dhe 80m² tarasë me këtë renditje: -Dhomë dite -Kuzhinë -2 Dhoma të gjumit (me banjo dhe garderobe te integruar) -2 Dhoma të gjumit për femijë -1 Banjo të përbashkët -Tualet -Depo dhe -Tarasë prej 80m²

Detajet

Përditsuar më October 22, 2020 at 9:22 am
 • Çmimi: €1,300
 • Madhësia e pronës: 175 m²
 • Dhoma gjumi: 4
 • Banjo: 1
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Me qera
 • Adresa në Arbëri/Dragodan
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Omega Real Estate

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Omega Real Estate
 • Omega Real Estate