fbpx

Ofrohet me Qira lokali ne Matin 1

 • Me marreveshje
Të zgjedhura Me qera
rr.Muharrem Fejza, ,
 • Dyqane, Zyre
 • Lloji i Pronës
 • 80
Të zgjedhura

Ofrohet me Qira lokali ne Matin 1

rr.Muharrem Fejza, ,
 • Me marreveshje

Overview

 • Dyqane, Zyre
 • Lloji i Pronës
 • 80

Përshkrimi

Lokali gjendet ne rr.Muharrem Fejza , 150m larg nga rruga B. Qasje shumë të lehtë në rrugën B dhe rrugën C . Lokali ka 80m2 , lokali leshohet me qera me pajisjet e ondulimit ose pa pajisjet . Lokali është shumë i përshtatshëm për Zyre .

Detajet

Përditsuar më November 3, 2020 at 10:35 am
 • Çmimi: Me marreveshje
 • Madhësia e pronës: 80 m²
 • Lloji i Pronës: Dyqane, Zyre
 • Prona statuti: Me qera
 • Adresa rr.Muharrem Fejza
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Qera Shitje
 • Qera Shitje