fbpx

Ofrohet me QIRA Banesa

 • €300
Të zgjedhura Me qera
Afer shkolles Sami Frashri (Rr.Xheladin Kurbaliu), ,
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
Të zgjedhura

Ofrohet me QIRA Banesa

Afer shkolles Sami Frashri (Rr.Xheladin Kurbaliu), ,
 • €300

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo

Përshkrimi

Renditja | Sallon dhe Kuzhin, Trapezari|
Dhome 1 | Dhome 2 |
Ballkon | Banjo |
Kati 1

Arkitekturë moderne, e pështatshme për banim ,ambient komod dhe shumë i qetë,pamje dhe ndriqim, lidhje te mira me gjithë qytetin, ka dy dhoma gjumi, sallonin te bashkangjitur me kuzhine dhe trapezari, banjo, ballkon(familjar).

Detajet

Përditsuar më October 22, 2020 at 9:19 am
 • Çmimi: €300
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Me qera
 • Adresa Afer shkolles Sami Frashri (Rr.Xheladin Kurbaliu)
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Prishtina Real Estate

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Prishtina Real Estate
 • Prishtina Real Estate