fbpx

Ofrohet me Qira banesa në shesh përballë Hotel “Grand”

 • €350
Të zgjedhura Me qera
në shesh përballë Hotel "Grand", ,
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 50
Të zgjedhura

Ofrohet me Qira banesa në shesh përballë Hotel “Grand”

në shesh përballë Hotel "Grand", ,
 • €350

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 50

Përshkrimi

Banesë | QIRA | Qendër | 50m² | 350euro

Banesa është në katin e 4, ka sipërfaqe prej 50m² me këtë renditje:
Dhomë dite me kuzhinë
Dhomë gjumi
Banjo dhe
2 Ballkone

Detajet

Përditsuar më October 22, 2020 at 9:21 am
 • Çmimi: €350
 • Madhësia e pronës: 50 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Me qera
 • Adresa në shesh përballë Hotel "Grand"
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Omega Real Estate

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Omega Real Estate
 • Omega Real Estate