fbpx

Objekt afarist 1471.45m2 me qira në lagjen Taukbashçe

 • €6,500
Të zgjedhura Me qera
në lagjen Taukbashçe, ,
 • Shtëpi
 • Lloji i Pronës
 • 1471.45
Të zgjedhura

Objekt afarist 1471.45m2 me qira në lagjen Taukbashçe

në lagjen Taukbashçe, ,
 • €6,500

Overview

 • Shtëpi
 • Lloji i Pronës
 • 1471.45

Përshkrimi

Objekti gjendet në lagjen Taukbashçe, afër fushave të Tenisit.Shtëpia është e ndërtuar me plan Amerikan, ku përdhesa ka 4 nivele ndërsa 3 katet tjera jane me nga 3 nivele. Shtëpia është tërësisht e renovuar në vitin 2020, ka ngrohje qëndrore me naftë dhe ka një rezervuar nafte prej 3000 litra. Është e rrethuar gjithashtu me rrethojë hekuri.Shtëpia ka qenë në shfrytëzim me qira nga UNICEF nga viti 1999 deri në vitin 2002, nga Ministria e Energjetikës së Kosovës 2 vite, nga Word Vision, nga IMC dhe pastaj nga vitit 2006 deri ne vitin 2014 nga EUPT – Eulex Kosovo. Objekti ka gjithsej 5 kate ku përfshihet: Garazha me dpo 404.09m2 Përdhesa 282.43m2 Kati i I-rë 297.94m2 Kati i II-të 296.30m2 Nënkulmi 190.69m2

Detajet

Përditsuar më October 26, 2020 at 9:52 am
 • Çmimi: €6,500
 • Madhësia e pronës: 1471.45 m²
 • Lloji i Pronës: Shtëpi
 • Prona statuti: Me qera
 • Adresa në lagjen Taukbashçe
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
TOPIA Real Estate
 • TOPIA Real Estate

Pyesni për këtë pronë

Shpallje të ngjashme

Compare listings

Compare
TOPIA Real Estate
 • TOPIA Real Estate