fbpx

Lokal 80m2 në shitje në Qendër – Skënderbeu

 • €1,000,000
Të zgjedhura Me qera
në Qendër - Sheshi Skënderbeu, ,
 • Dyqane
 • Lloji i Pronës
 • 80
Të zgjedhura

Lokal 80m2 në shitje në Qendër – Skënderbeu

në Qendër - Sheshi Skënderbeu, ,
 • €1,000,000

Overview

 • Dyqane
 • Lloji i Pronës
 • 80

Përshkrimi

Lokali gjendet në qendër, në sheshin Skënderbeu, afër Swiss Diamond Hotel dhe Teatrit Kombëtarë. Lokali ka gjithsej sipërfaqe faktike rreth 80m2 ndërsa në fletë poseduese ka 76.31m2 është në katin përdhesë dhe kjo e mundëson që lokali të merr në shfrytëzim nga komuna edhe rreth 30m2 sipërfaqe si terasë. Lokali ka një pozitë shumë të mirë, të frekuentuar dhe me vizibilitet, ka ngrohje qëndrore me Termokos si dhe qasje në lokal si nga sheshi ashtu edhe nga mbrapa lokalit (që mund të shfrytëzohet për furnizim).

Detajet

Përditsuar më October 26, 2020 at 9:53 am
 • Çmimi: €1,000,000
 • Madhësia e pronës: 80 m²
 • Lloji i Pronës: Dyqane
 • Prona statuti: Me qera
 • Adresa në Qendër - Sheshi Skënderbeu
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 41 000
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
TOPIA Real Estate
 • TOPIA Real Estate

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
TOPIA Real Estate
 • TOPIA Real Estate