fbpx

Lëshohet me QIRA Banesa në Tophane

 • €250
përball Sh.F”Meto Bajraktari”, ,
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo

Lëshohet me QIRA Banesa në Tophane

përball Sh.F”Meto Bajraktari”, ,
 • €250

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo

Përshkrimi

Lëshohet me QIRA Banesa në Tophane përball Sh.F”Meto Bajraktari”

Cmimi; 250 Euro

Përshkrimi

Lëshohet me QIRA Banesa në Tophane përball Sh.F”Meto Bajraktari” më saktësisht 3 minuta nga Kafet e Vogla . Banesa eshte e mobiluar ne tersi sic shifet edhe në fotografi si dhe ka kushte të mira banimi .

Ka kete renditje:

Salloni;

Kuzhina;

Dhoma e gjumit;

Banjo;

Ballkoni.

Detajet

Përditsuar më October 26, 2020 at 10:50 am
 • Çmimi: €250
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Adresa përball Sh.F”Meto Bajraktari”
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
ACCESS – Zyra për Patundshmëri dhe shërbime Juridike

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
ACCESS – Zyra për Patundshmëri dhe shërbime Juridike
 • ACCESS – Zyra për Patundshmëri dhe shërbime Juridike