fbpx

Leshohet Banesa me qira ne Fushe Kosove

 • €250
Rr.Dardania, mbrapa Qama Gril, ,
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo

Leshohet Banesa me qira ne Fushe Kosove

Rr.Dardania, mbrapa Qama Gril, ,
 • €250

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo

Përshkrimi

Leshohet Banesa me qira ne Fushe Kosove Rr.Dardania, mbrapa Qama Gril Kati 7 me lift Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje : Dhome dite me Kuzhine 2 Dhoma gjumi Banjo Shpajz Terase

Detajet

Përditsuar më October 31, 2020 at 6:20 pm
 • Çmimi: €250
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Me qera
 • Adresa Rr.Dardania, mbrapa Qama Gril
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
A.P MANI
 • A.P MANI