fbpx

Banesë (Zyre) me qira tek Lesna

 • €365
Të zgjedhura Me qera
tek Lesna, ,
 • Banesa, Zyre
 • Lloji i Pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 65
Të zgjedhura

Banesë (Zyre) me qira tek Lesna

tek Lesna, ,
 • €365

Overview

 • Banesa, Zyre
 • Lloji i Pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 65

Përshkrimi

në rrugen Eqrem Qabej me 65 m2, kati 4, kushte shumë të mira për pune, është e pa mobiluar (mobilohet në tersi në rast se lëshohet për banim) si dhe ka këtë renditje:

Dhomë dite me kuzhinë,
dhomë gjumit,
banjo,
depo, dhe
ballkon.

Detajet

Përditsuar më October 22, 2020 at 9:23 am
 • Çmimi: €365
 • Madhësia e pronës: 65 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i Pronës: Banesa, Zyre
 • Prona statuti: Me qera
 • Adresa tek Lesna
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Monopol Patundshmeri

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Monopol Patundshmeri
 • Monopol Patundshmeri