fbpx

Banesë në SHITJE – Prishtinë

 • Me marrveshje
Të zgjedhura Ne shitje
Në lagjen Prishtina e Re, ,
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjot
 • 91.7
Të zgjedhura

Banesë në SHITJE – Prishtinë

Në lagjen Prishtina e Re, ,
 • Me marrveshje

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjot
 • 91.7

Përshkrimi

– Ofrojm banesë në lagjen Prishtina e Re në kompleksin | Hill Residence | Lokacioni i kompleksi është shumë i mirë ku ofron vizurë të hapur drejt qytetit. Kompleksi Hill Residence, është dizajnuar me një arkitektur moderne, gjithnjë duke përfshi edhe hapsirat e përbashkëta për banorë si hapsirë gjebëruese, praking nëntoksor dhe rrugor, kënd i lodrave, lokale afariste etj. Investimi në çdo objekt është me standarte europiane dhe bashkohore, ku ofron qetësi dhe rehati për çdo banor.

– Sipërfaqe | 91.70m² | Kati 2
– Planimetria | Qëndrim ditorë me kuzhinë | 2 Dhomë gjumi | Banjo | WC | Koridor | 2 Ballkona
– E gatshme për banim | Dhjetor 2020

Detajet

Përditsuar më October 22, 2020 at 9:25 am
 • Çmimi: Me marrveshje
 • Madhësia e pronës: 91.7 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjot: 2
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Ne shitje
 • Adresa Në lagjen Prishtina e Re
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Agjensioni për Patundshmëri Urban City

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Agjensioni për Patundshmëri Urban City
 • Agjensioni për Patundshmëri Urban City