fbpx

Banesë në lagjen Mati 1

 • €50,000
Të zgjedhura Ne shitje
tek rrethi i rrugës B, ,
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 53.28
Të zgjedhura

Banesë në lagjen Mati 1

tek rrethi i rrugës B, ,
 • €50,000

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 53.28

Përshkrimi

Banesë me 1 dhomë gjumi dhe 14m2 terasë në shitje në lagjen Mati 1

Banesa është e tipit Penthouse pasi që është në katin më të lartë të banesës dhe ka terasë, gjendet në lagjen Mati, në ndërtesat e ndërtuara nga kompania e ndërtimi ROYAL, në bllokun e 3-të që është mbrapa barnatoreve tek rrethi i rrugës B. Banesa shitet me mobilje, ka orientim Lindje, ka sipërfaqe banimi prej 53.28m2 sidhe sipërfaqe terase prej 14m2 dhe është në katin e X-të.

Detajet

Përditsuar më October 22, 2020 at 9:16 am
 • Çmimi: €50,000
 • Madhësia e pronës: 53.28 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Ne shitje
 • Adresa tek rrethi i rrugës B
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
TOPIA Real Estate
 • TOPIA Real Estate

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
TOPIA Real Estate
 • TOPIA Real Estate