fbpx

Banesë me qira në Ulpianë

 • €260
Të zgjedhura Me qera
tek lokalet e Lesnes, ,
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 65
Të zgjedhura

Banesë me qira në Ulpianë

tek lokalet e Lesnes, ,
 • €260

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 65

Përshkrimi

Lirohet nga data 1 Nentor

tek lokalet e Lesnes, me 65m2 kati 4, me kushte shumë të mira banimi e mobiluar në tërësi si dhe ka këtë renditje:

Dhomë e dites
kuzhinë,
dhomë te gjumit,
banjo,
ballkon.

Detajet

Përditsuar më October 22, 2020 at 9:10 am
 • Çmimi: €260
 • Madhësia e pronës: 65 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Me qera
 • Adresa tek lokalet e Lesnes
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Monopol Patundshmeri

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Monopol Patundshmeri
 • Monopol Patundshmeri