fbpx

Banesë me qira në Lagjen e Spitalit

 • €200
Të zgjedhura Me qera
në Lagjen e Spitalit , Mati 1, ,
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 87
Të zgjedhura

Banesë me qira në Lagjen e Spitalit

në Lagjen e Spitalit , Mati 1, ,
 • €200

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 87

Përshkrimi

Afer shkolles Pavarsia, me 87m2, kati 7 me lift funksional, me kushte shumë të mira banimi, eshte e pa mobiluar (ka vetem kuzhinen te kompletuar me shporet, aspirator dhe frigorifer dhe ka kalldajen e nxemjes). si dhe ka këtë renditje: Dhomë e dites me kuzhinë, 2 dhomë të gjumit, banjo, depo ballkon

Detajet

Përditsuar më October 22, 2020 at 9:13 am
 • Çmimi: €200
 • Madhësia e pronës: 87 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Me qera
 • Adresa në Lagjen e Spitalit , Mati 1
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Monopol Patundshmeri

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Monopol Patundshmeri
 • Monopol Patundshmeri