fbpx

Banesë 96.71m2 në SHITJE te Dukagjini Residence.

 • Me marrëveshje
Të zgjedhura Ne shitje
në afërsi të rrethrrotullimit në unazë qëndrore të Prishtinës në Lakrishte, ,
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjot
 • 96.71
Të zgjedhura

Banesë 96.71m2 në SHITJE te Dukagjini Residence.

në afërsi të rrethrrotullimit në unazë qëndrore të Prishtinës në Lakrishte, ,
 • Me marrëveshje

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjot
 • 96.71

Përshkrimi

Banesa gjendet në kompleksin e ndertuar nga “Dukagjini Residence” në një lokacion ideal në afërsi të rrethrrotullimit në unazë qëndrore të Prishtinës në Lakrishte. Banesa ndodhet në katin e 4-të në një kompleks i cili ka një cilësi të lartë ndërtimi si dhe ofron komoditet për jetesë. Në foto mund të gjeni edhe planimetrin e hapsirës së mbrendshme me dimensione. *Banesa posedon garazhë dhe depo* Banesa ka këtë renditje: 1 Sallonë me kuzhine 2 Dhoma te fjetjës 1 Banjo 1 WC 1 Depo 1 Ballkon

Detajet

Përditsuar më October 22, 2020 at 9:18 am
 • Çmimi: Me marrëveshje
 • Madhësia e pronës: 96.71 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjot: 2
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Ne shitje
 • Adresa në afërsi të rrethrrotullimit në unazë qëndrore të Prishtinës në Lakrishte
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Pro RealEstate

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Pro RealEstate
 • Pro RealEstate