fbpx

Banesë 60m2 me qira te Rruga B – Royal Plaza – Prishtine

 • €400
, ,
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 60

Banesë 60m2 me qira te Rruga B – Royal Plaza – Prishtine

, ,
 • €400

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 60

Përshkrimi

Banesa gjendet te Rruga B, në kompleksin “Royal Plaza”, objekt ky i ndërtuar me cilësi të lartë, arkitekturë moderne dhe gjithashtu posedon qendrën tregtare me hyrje të veqantë. Banesa ndodhet në një lokacion mjaftë të përshtatshëm për banim.
Banesa ndodhet në katin e 3-të dhe ka këtë renditje:
| 1 Sallon me Kuzhinë
| 1 Dhomë të Fjetjes
| 1 Banjo
| 1 Ballkon

Detajet

Përditsuar më November 6, 2020 at 4:25 pm
 • Çmimi: €400
 • Madhësia e pronës: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Me qera

Adresa

 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10000
 • Vendi Kosovë

Karakteristikat

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Pro RealEstate

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Pro RealEstate
 • Pro RealEstate