fbpx

Banesa me qira ne lagjen Kalabria

 • €250
ne lagjen Kalabria, ,
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjot
 • 86

Banesa me qira ne lagjen Kalabria

ne lagjen Kalabria, ,
 • €250

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjot
 • 86

Përshkrimi

Jepet me qira banesa e pa mobiluar ne lagjen Kalabria, banesa gjendet ne ndertimin e Central Construction ne katin e 6-te. Banesa i ka te gjitha kushtet per banim ( mund te perdoret dhe per zyre ), posedon dhe nxemje qendrore. Gjithesej ka 86m2 ku perbehet prej :

Salloni
Kuzhina
2 dhoma gjumi
Koridor
2 banjo
2 ballkona

Detajet

Përditsuar më October 22, 2020 at 11:49 am
 • Çmimi: €250
 • Madhësia e pronës: 86 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjot: 2
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Me qera
 • Adresa ne lagjen Kalabria
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Agjencioni i Patundshmërive Kalabria

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Agjencioni i Patundshmërive Kalabria
 • Agjencioni i Patundshmërive Kalabria